Movies
Ratings
388
The Sound of MusicRated ★ 4.5
JobsRated ★ 5.0
Man of the YearRated ★ 4.5
Brad's StatusRated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5