Movies
Ratings
164
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0