Series
Ratings
81
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5