Titles you rated
PluribusRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Behind Every StarRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 5.0