Movies
Ratings
89
ElysiumRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0