Movies
Ratings
238
You Call It PassionRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Operation MincemeatRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
The Crimes That BindRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Ben is BackRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0