Movies
Ratings
365
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 0.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Knock KnockRated ★ 0.5
John WickRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0