Movies
Ratings
136
My Special OneRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Oshi no Ko -The Final Act-Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
At the BenchRated ★ 4.0
Sunset SunriseRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
DecemberRated ★ 3.0- Love at LeastRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Goodbye, Bad MagazinesRated ★ 2.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 3.0
Sing in LoveRated ★ 0.5