Series
Ratings
89
The Art of SarahRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 1.5
Search: WWWRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 1.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0