Series
Ratings
73
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.0
Beyond The BoundaryRated ★ 1.5
Blend SRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 0.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
- The Future DiaryRated ★ 1.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.0- KakeguruiRated ★ 1.0
Ranking of KingsRated ★ 5.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 2.5