Movies
Ratings
276
Red CarpetRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
The Art of Getting ByRated ★ 3.5
Something BorrowedRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Monte CarloRated ★ 2.5
Another Cinderella StoryRated ★ 1.5
PromRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 4.0
The First TimeRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
RedRated ★ 2.0