Movies
Ratings
287
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Project YRated ★ 1.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0