Movies
Ratings
247
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
My Lovely AngelRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 0.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
LifeRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0