Series
Ratings
75
Oh My GhostRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
It's NightRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 3.5
AbyssRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5- CasheroRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0