Series
Ratings
25
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Heike StoryRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 5.0
Seicho Matsumoto's Black GospelRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
UnfairRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 3.5- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0