Movies
Ratings
496
The Zone of InterestRated ★ 5.0- MaliceRated ★ 0.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Atlantic CityRated ★ 2.5- Pretty BabyRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Black MoonRated ★ 2.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 1.5
Une Chambre en VilleRated ★ 1.5
GervaiseRated ★ 3.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 1.0
LolaRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 1.5
Lacombe, LucienRated ★ 1.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0