Series
Ratings
35
First LoveRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Last DanceRated ★ 5.0
BeckhamRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0