Series
Ratings
55
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0