Series
Ratings
18
Attack on TitanRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 1.5
Fated to Love YouRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.5