Movies
Ratings
411
The AviatorRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5