Series
Ratings
298
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Young Actors' RetreatRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 4.5
Hello, Me!Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 4.0