Movies
Ratings
386
Once We Were UsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Immortal BelovedRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.5