Series
Ratings
30
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Rise of Empires: Ottoman Season 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 5.0
1899Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 3.5
The Lost Pirate KingdomRated ★ 4.0
Barbarians Season 1Rated ★ 4.0
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The MusketeersRated ★ 3.5