Series
Ratings
19
Money's WarfareRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0