Series
Ratings
25
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0