Movies
Ratings
231
Ad AstraRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 5.0
The King's LettersRated ★ 0.5
The WrestlerRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Apt PupilRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
A Good YearRated ★ 4.0