Titles you rated
KakeguruiRated ★ 2.5
Digimon Adventure:Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 2.0
PlutoRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0