Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
RawRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 3.0
The HeatRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
PreciousRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Tale of TalesRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.0
CracksRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
The Other WomanRated ★ 3.5