Series
Ratings
15- The FrogRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5