Movies
Ratings
332
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
#realityhighRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5