Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Electromagnetic GirlfriendRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Space Patrol LulucoRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.5