Series
Ratings
10
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0