Series
Ratings
44
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0