Movies
Ratings
447
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
BaoRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 2.0