Series
Ratings
16
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0