Movies
Ratings
283
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0