Titles you rated
The Last SupperRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 1.5