Series
Ratings
36
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 3.0
Tokkai ~Bad Loan Special Collection Unit~Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
SANCTUARYRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The DropoutRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0