Movies
Ratings
215
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The JurorRated ★ 5.0
LymelifeRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Suburban GirlRated ★ 4.5
Paris Can WaitRated ★ 3.5