Titles you rated
HopelessRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- HumintRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Come To MeRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HeroicRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Adrift in TokyoRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0