Titles you rated
The ResidenceRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 4.0- We Are PreCureRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
True BeautyRated ★ 0.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0