Series
Ratings
40
ChernobylRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0