Titles you rated
Lady BirdRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
Karada Sagashi The Last NightRated ★ 0.5
Re/MemberRated ★ 2.0
HoppersRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Metal LordsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
SiratRated ★ 5.0