Movies
Ratings
75
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5