Movies
Ratings
47
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0