Titles you rated
PredatorsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0