Titles you rated
Pacific RimRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0