Series
Ratings
15
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0