Series
Ratings
59
KarmaRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
KodochaRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
대학전쟁Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0