Titles you rated
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.0
Lady SnowbloodRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5